Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оновлений погодинний графік відключення для Миколаївської області

Дата: 02.02.2023 14:45
Кількість переглядів: 892

Фото без опису

ПРОЧИТАЙТЕ, ЦЕ ВАЖЛИВО!

Наразі узгоджується оновлений погодинний графік відключення для Миколаївської області – в подальшому під час відключення будемо керуватися ним в роботі.

ВАЖЛИВО! Змінюється кількість черг!! Такі вказівки маємо в інструкції від Міністерства енергетики України – замість 3 черг у графіку погодинних відключень стає 6 черг. Кожна з них ділиться на складові (підчерги), що стануть найменшою одиницею при задіюванні оновленого графіку. Підчерги змінюватимуть одна одну РІВНОМІРНО ТА ПОСЛІДОВНО.

Ми намагалися максимально зберегти звичні вже години відключення, закріплені за вашою адресою, проте зміни все ж є, тому ПОТРІБНО НАНОВО ЗНАЙТИ СЕБЕ В ЧЕРЗІ ТА ПІДЧЕРЗІ.

На прикладі: споживачі, які раніше входили до 1 черги погодинного графіку, тепер розподілені між 1 та 2 чергами. «ЧЕРВОНІ» ГОДИНИ ДЛЯ НИХ ЛИШАЮТЬСЯ ТИМИ Ж, ЩО БУЛИ! Знання своєї підчерги дасть можливість орієнтуватися в вірогідності відключень саме вашої адреси в певний проміжок часу.

Знаємо, поки що звучить страшно, але оновлений графік покликаний забезпечити СПРАВЕДЛИВИЙ розподіл відключень, при цьому не змушуючи нікого сидіти без електропостачання «за компанію».

Нижче посилання на оновлений графік, аби ви вже могли знайти себе в ньому! Наразі відключення здійснюються за старим документом, коли перейдемо на новий варіант – повідомимо!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора