Відбулося чергове засідання ХХІІ сесії восьмого скликання

Дата: 22.12.2022 15:00

21 грудня 2022 року відбулося чергове засідання ХХІІ сесії восьмого скликання під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ.

Перш ніж розпочати розгляд питань згідно порядку денного, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 19 , а також старости та керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 15 питань. Усі питання порядку денного сесії були попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних профільних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

• про бюджет Інгульської сільської ради на 2023 рік;

• про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Інгульської сільської ради на 2023-2027 роки;

• про затвердження плану роботи Інгульської сільської ради на І півріччя 2023 року.