Вітання до Дня Соборності України !

Дата: 22.01.2023 08:00

Шановні жителі громади!

Відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності і саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічної й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

Бажаю всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні !

голова

Ігульської сільської ради                                                                                                                      Алла МИРОНОВА