ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ В ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ, БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ, УСИНОВЛЮВАЧІВ.

Дата: 20.01.2023 11:27

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ В ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ,БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ,УСИНОВЛЮВАЧІВ.

Служба у справах дітей Інгульської сільської ради повідомляє, що з метою сприяння розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, Миколаївський обласний центр соціальних служб планує розпочати навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі,усиновлювачів.

Документи на навчання приймаються службою у справах дітей Інгульської сільської ради до 24 січня 2023 року за адресою: вул. Травнева, 41 с.Інгулка.

Перелік необхідних документів:

- заява (від подружжя приймається спільна заява, підписана обома подружжями);

- довідка про доходи за останні шість місяців або копія декларації про доходи, засвідчена в установленому порядку;

- документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;

- копія свідоцтва про шлюб (для осіб, які перебувають у шлюбі);

- копія паспорта;

- висновок про стан здоров’я заявника, складений за формою згідно з додатком 5;

- довідка від нарколога та психіатра для осіб, які проживають разом із заявниками;

- довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видану територіальним центром з надання сервісних послуг МВС за місцем проживання заявника;

- письмова згода всіх повнолітніх членів сім’ї, що проживають разом з особою, яка бажає взяти дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, під опіку, піклування, утворити прийомну сім’ю або на власній житловій площі – дитячий будинок сімейного типу, засвідчену нотаріально або написану власноручно в присутності посадової особи, яка здійснює прийом документів, про що робиться позначка на заяві із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, підпису посадової особи та дати.