Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді

Дата: 17.01.2023 11:20

16 січня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді.

На порядку денному було розглянуто 7 питань:

- щодо неналежного виконання батьківських обов'язків;

- щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт;

- надання висновку щодо можливості виконувати обов'язки опікуна.

У ході засідання було заслухано всіх запрошених громадян та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо прийняття рішень.

З’ясовано факти й обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.