ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!! ДОБРОВІЛЬНА ЗДАЧА ЗБРОЇ !!!

Дата: 16.01.2023 13:26

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!! ДОБРОВІЛЬНА ЗДАЧА ЗБРОЇ !!!

Національна поліція України повідомляє, громадяни, які добровільно звернуться до підрозділів поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Незаконне володіння та зберігання зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів карається позбавленням волі на строк до п’яти років, згідно ст. 263 Кримінального кодексу України.

Закликаємо всіх проявити відповідальну громадянську позицію. Незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які почастішали і трапляються, як з дорослими громадянами так і особливо з неповнолітніми.

Сподіваюсь на порозуміння та підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру та злагоди на території громади.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до найближчого підрозділу поліції ГУНП в Миколаївській області, або за телефоном 102 та (05158)2-71-56.