З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2022 09:00

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діточок.Нехай він охороняє ваш будинок від зла і бід, приносить благополуччя і любов, протегує в дорозі і подорожах. Нехай Микола-Чудотворець чує ваші молитви і наповнить життя великими і маленькими дивами!

Бажаю всім жителям миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З повагою

голова Інгульської сільської ради                                                             Алла МИРОНОВА