З Днем місцевого самоврядування!!

Дата: 07.12.2022 09:00

Шановні депутати,члени виконавчого комітету,працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Висловлюю слова вдячності депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, які щоденно, сумлінно та відповідально працюють на благо всієї громади, піклуючись про її розвиток та процвітання. Служіння громаді – це почесна та відповідальна місія, яку ви виконуєте з гідністю.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю вам отримувати задоволення від своєї роботи та відчувати почуття гордості за результати нашої спільної праці на шляху розбудови

Інгульської громади і України!

голова Інгульської сільської ради

Алла МИРОНОВА