Реалізація проєкту "МикоМрія"

Дата: 18.10.2022 16:42

Баштанська районна військова адміністрація інформує про реалізацію в Миколаївській області проєкту «МикоМрія» з метою залучення студентської, учнівської та активної молоді Миколаївської області та запрошує до заповнення Гугл-форми.

Проєкт «МикоМрія» - це тримісячна програма для молоді, що підтримує її участь у відбудові міста та включення інклюзивних підходів у відновленні Миколаєва. Цей проєкт здійснює Українська академія лідерства спільно з Україно-данським молодіжним домом.

Реалізація культурно-освітньої програми «МикоМрії» сприятиме:

- залученню проактивної молоді віком від 16 до 20 років для відбудови Миколаєва та імплементації європейських практик;

- заохочення молоді громади до ухвалення та прийняття рішень у відбудові Миколаєва;

- ознайомлення з проєктними менеджерами, ідеятворенням, командотворенням та реалізацією молодіжних ініціатив Данії у сфері інклюзивності та підході, заснованому на дотриманні прав людини (HRBA);

- дослідженню та навчанню учасників з України новітнім практикам в Королівстві Данія;

- напрацюванню ідей та проєктів для реалізації в Миколаєві.

Проєкт складається з трьох модулів:

Перший модуль передбачає вивчення модульної онлайн-програми. Для реєстрації потрібно до 19 жовтня 2022 року заповнити форму за посиланням https://bit.ly/MykoMrii ;

На другому етапі буде відібрано 40 активних учасників для участі у триденному інтенсиві у місті Львів з проєктного менеджменту.

Третій етап передбачає експедицію до Королівства Данії для вивчення європейських практик впровадження інклюзивних ініціатив у відбудові Миколаєва та області.

За результатами навчання буде створено онлайн-презентацію проєкту з можливістю підтримки в його реалізації.

Всі витрати пов'язані з участю в проєкті забезпечує Україно-данський молодіжний дім.

Детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/about_MykoMrii.

Контактна особа Цуркан Ірина, телефон +380673525395, itsurkan@ual.org.ua