Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ПАСІКИ

Дата: 24.05.2022 15:12
Кількість переглядів: 269

 

Фото без опису

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ПАСІКИ

 

      Для сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності  повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 282/35904 запроваджено нові норми щодо реєстрації пасік та їх переміщення, видачі ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, порядку інформування аграріями бджолярів про застосування пестицидів та агрохімікатів, визначені завдання та повноваження постійно діючої Комісії із встановлення факту отруєння бджіл та ряд інших питань.

Що потрібно для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта пасіки

  1. Заповнити заяву про видачу ветеринарно-санітарного паспорта пасіки; заповнити і підписати паспорт пасіки встановленого зразка, а також прошитий для опечатування додаток. Кожна сторінка повинна бути пронумерована з обов’язковим зазначенням кількості сторінок у нижній правій частині та містити вгорі єдиний унікальний номер.
  2. Подати ці документи в письмовій чи електронній формі до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки.
  3. Отримати паспорт пасіки у день звернення.

      У разі зміни відомостей власник пасіки або уповноважена ним особа надає територіальному органу Держпродспоживслужби паспорт для оновлення даних в реєстрі. Про відмову у видачі паспорта повідомляється в одноденний термін. Реєстр паспортів пасік розміщується на офіційному вебсайті Держпродспоживслужби. Інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта не підлягає оприлюдненню. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки замінять на новий у разі втрати, пошкодження або зміни власника.

Для реєстрації  пасіки в органах місцевого самоврядування

  1. Заповнити заяву про реєстрацію пасіки.
  2. Зробити копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, отриманого в тероргані Держпродспоживслужби, та засвідчити належним чином.
  3. Звернутись до місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування за місцем проживання фізичної особи або місцезнаходженням юридичної особи, що займається бджільництвом, із заявою та копією паспорта.

       Реєстрація пасіки здійснюється в день звернення. У разі перевезення (кочівлі) пасіки на територію іншого органу місцевого самоврядування власник пасіки або уповноважена ним особа інформують про це дані органи самоврядування. Інформація повинна бути надана засобами електронного зв’язку або в письмовій формі не пізніше, ніж за два календарних дні до перевезення (кочівлі) пасіки на їх територію.

      У разі припинення діяльності пасіки власник або уповноважена ним особа протягом десяти календарних днів письмово інформують орган місцевого самоврядування за місцем реєстрації пасіки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора