Запрошуємо приєднатися до всесвітньої тихої акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні - "Ангели пам'яті"

Дата: 17.02.2022 16:39

18 лютого 2022 року у різних куточках світу пройде тиха акція «Ангели пам’яті», приурочена Героям Небесної Сотні. Ініціатори акції – відома українська співачка та громадська діячка Анжеліка Рудницька і «Територія А», які 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

Долучитися до процесу може кожен – достатньо створити паперову фігуру та прийти вшанувати пам'ять Героїв біля адмінбудівлі Інгульської сільської ради протягом дня.

Викладайте свої фото в соціальні мережі та  ставте хеш-теги #ангелипамяті, #територіяа, #революціягідності.