Відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Дата: 17.02.2022 15:17

У ході підготовки до пленарного засідання XVIII сесії 8 скликання Інгульської сільської ради 17 лютого 2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва під головуванням  Олени Загородної.

На засіданні комісії були присутні: голова Алла МИРОНОВА, секретар ради Ніно КУЗЬМЕНКО, начальник фінансового відділу Олена ЛУЦЕНКО, в.о. начальника бухгалтерського обліку та звітності Марія ГРИНДІЙ, члени комісії Іван БОГАТИЙ , Степан КРАСНЯНИК , Петро РУСНАК, Ольга ФАРІОНОВА.

На засіданні було розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету  Інгульської сільської територіальної громади на 2022 рік.