Проведений виїзний прийом громадян начальником відділу "Баштанське бюро правової допомоги"

Дата: 17.02.2022 15:01

16 лютого 2022 року начальником відділу «Баштанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ЗУБКОВИМ Олександром Вікторовичем  був проведений виїзний прийом громадян у приміщенні Інгульської сільської ради. Всі бажаючі мали змогу звернутися за консультацією.

Основним завданням Центру є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг:

• захист;
  • здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  • складання документів процесуального характеру.