Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території , будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою.

Дата: 17.02.2022 09:20

16 лютого 2022 року  під головуванням Валерія Курила відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території , будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою.

Члени комісії розглянули звернення громадян щодо:

- надання дозволів на розробку проєктів землеустрою для подальшої передачі у власність  (за різними видами цільового призначення земель);

про дострокове припинення договорів оренди земельних ділянок;

про затвердження технічної документації із землеустрою під об'єктами нерухомого майна.

Члени постійної комісій розглянули усі 37 питань порядку денного та внесли відповідні  рекомендації.