Відбулися робочі наради зі старостами та працівниками старостинських округів.

Дата: 02.02.2022 16:05

02 лютого  2022 року в Інгульській сільській раді були проведені робочі наради зі старостами та працівниками старостинських округів.

На виконання доручення начальника Баштанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) ІВАНОВОЇ Людмили та з метою надання консультацій населенню секретар ради Ніно КУЗЬМЕНКО провела роз’яснювальну роботу для старост щодо:

• переліку документів, необхідних для реєстрації народження через  комплекс реєстраційних послуг для новонароджених «єМалятко»;
  • про можливість звернення через веб-портал;
  • ведення ділової документації.

Начальник загального та організаційного відділу Лариса ВАСИЛЕНКО довела до відома діловодів старостинських округів щодо нововведення згідно Закону України « Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», який вступив в дію з 01.12.2021 року та були розглянуті питання, пов’язані з роботою в Реєстрі територіальних громад.

Начальник відділу соціального захисту населення Анна ПЕТРІНА ознайомила фахівців соціальної роботи із особливостями оформлення державних допомог в програмному комплексі «Соціальна робота» та обговорили пріоритетні напрямки роботи на 2022 рік.