Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Інгульській сільській раді.

Дата: 31.01.2022 15:38

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

31 січня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Інгульській сільській раді.

Всі питання порядку денного були ретельно вивчені службою у справах дітей Інгульської сільської ради. Зокрема, розглянули питання про неналежне виконання батьківських обов'язків, згідно ЗУ «Про охорону дитинства». Інформувала по кожному із питань секретар комісії, в.о. начальника служби у справах дітей  Інгульської сільської ради Тетяна БУРДУН.

У ході засідання було заслухано запрошених та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.