Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Онлайн зустріч "Кращі агропрактики у тваринництві"

Дата: 22.01.2022 10:49
Кількість переглядів: 398

Фото без описуНаціональна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках реалізації проєкту «Кращі агропрактики для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств» продовжує серію неформальних онлайн зустрічей (мітапів) з кращих практик у плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції.

Доводимо до вашого відома, що 25 січня 2022 року о 10.00 годині відбудеться онлайн мітап (ZOOM-платформа) за темою: «Кращі агропрактики у тваринництві».

В заході братимуть участь:

Олександр Березюк – представник ТОВ «УкрМілкІнвест», дорадник проєкту «Сімейні молочні ферми». Працює над розвитком молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі. Розповість про труднощі та помилки, які виникали в процесі становлення і діяльності. Розкриє секрети власних ноу-хау, впроваджених практик та технологічних підходів своїх колег, а також поділиться своїм баченням та планами щодо подальшого розвитку проєкту.

Світлана Сідашова – сертифікований експерт-дорадник Аграрної дорадчої служби Одеської області. Розповість про особливості ведення господарської діяльності в секторі тваринництва, про труднощі, які виникають в процесі діяльності та можливі шляхи їх рішення. Розкриє секрети власних досягнень щодо використання біотехнології в тваринництві, репродукції тварин. Поділиться власним баченням щодо шляхів подальшого розвитку та оптимізації виробництва в тваринництві.

Проєкт реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Посилання для реєстрації:  

https://forms.gle/GLweTtN8cp52GtTP7

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Просимо долучитися до мітапу і посприяти в популяризації даного заходу та поінформувати зацікавлені особи для їх участі.

Програма додається.

 

Час

Назва заходу

09:45-10:00

Підключення до ZOOM-платформи

10.00–10.10

Вітальне слово.

Іван Паньків, Президент Національної асоціації сільськогосподарських, дорадчих служб України (НАСДСУ).

Ірина Барзо, керівник проекту «Кращі агро практики для ММСП», модератор заходу.

10.10 - 11.40

Презентація кращих агропрактик в овочівництві. Запитання-відповіді.

Олександр Березюк, представник ТОВ «УкрМілкІнвест» – 45 хвилин

Світлана Сідашова, експерт-дорадник Аграрної дорадчої служби Одеської області – 45 хвилин

11.40 – 12.00

Підсумки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора