Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) є найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету Інгульської сільської ради – бюджету, за рахунок якого реалізується переважна частина соціально значимих проєктів.

Дата: 19.01.2022 13:06
Кількість переглядів: 654

 

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) є найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету Інгульської сільської ради – бюджету, за рахунок якого реалізується переважна частина соціально значимих проєктів.

ПДФО сплачується за податковою адресою платника податку. Відповідно до статті 45 Податкового кодексу України, податковою адресою платника податків – фізичної особи визначається місце проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Щоб ПДФО, яке утримується з ваших доходів, надходило до місцевого бюджету громади, в якій ви проживаєте, в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків має відображатися коректна інформація.

Детальний алгоритм дій, щоб ПДФО жителя Інгульської громади надходило до бюджету Інгульської сільської ради:

 1. Військовозобов’язаним знятися з військового обліку за минулим місцем реєстрації (якщо ви не проживали на території Баштанського району);
 2. Після виконання пункту №1 військовозобов’язаним стати на військовий облік в Баштанському РТЦК та СП («Баштанський військкомат»), який знаходиться за адресою: м.Баштанка, вул.Ювілейна, 68.
 3. Зареєструвати своє місце проживання в Інгульській територіальній громаді, надавши відповідний перелік документів. Для цього потрібно звернутися до спеціаліста Інгульської сільської ради з питань реєстрації в своєму селі.
 4. Внести зміни до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Для цього потрібно:
  -або звернутися до Центру обслуговування платників податків Баштанської ДПІ Баштанського управління ГУ ДПС у Миколаївській області (м.Баштанка, вул.Миколи Аркаса, 2);
  -або скористатися «Електронним кабінетом платника податків» (
  http://cabinet.tax.gov.ua) та за допомогою кваліфікованого електронного підпису подати заявку за формою №5-ДР в електронному вигляді.

Важливо!

 • Перші три пункти можна зробити онлайн за допомогою додатку «Дія» (таку можливість поки що мають тільки власники ID-паспортів).
 • Змінювати місце військового обліку потрібно для військовозобов’язаних.
 • Якщо місце вашого проживання зареєстроване в Інгульській територіальній громаді , але працюєте ви НЕ на території нашої громади, то вам потрібно внести зміни до Державного реєстру. Для цього скористайтеся порадами з четвертого пункту.

Сплачуймо ПДФО там, де проживаємо. Це допомагає робити наш спільний дім кращим!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора