Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Нагляд за суб’єктами господарювання в період карантину.

Дата: 13.12.2021 08:34
Кількість переглядів: 1174

 

Фото без описуНагляд за суб’єктами господарювання в період карантину.

 

Відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баштанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень проводиться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Баштанського району, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно - епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За період з 01.11.2021р. по 10.12.2021р. всього проведено моніторингових обстежень по Баштанському району - 309, з них на території Баштанської міської ради - 275, Інгульської сільської ради – 15, Привільненської сільської ради – 19. Виявлено порушень на 14 об’єктах, що складає 4,5%. Винесено постанов про накладення адміністративного стягнення – 14, з них: об’єкти торгівлі продовольчими товарами – 10, об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 1, заклади громадського харчування – 2, продовольчий ринок - 1.

Основні порушення, що виявлені під час перевірок:

- перед початком зміни не проводиться температурний скринінг працівникам;

- вологе прибирання приміщень та поверхонь проводиться без використання миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів, з порушенням інтервалу проведення – не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочого дня;

- використання дезінфекційних засобів проводиться з порушенням правил приготування робочих дезрозчинів у відповідності до інструкції по застосуванню цього засобу;

- не створені належні умови для миття рук персоналу, відсутні паперові рушники, рідке мило;

- проводиться допуск відвідувачів у заклад без наявності респіратора або захисної маски.

При проведенні обстежень з населенням, суб’єктами господарювання, керівниками закладів проводиться санітарно – освітня робота – проведено бесід 309. Висвітлення результатів щодо проведених перевірок проводилось на сайтах Привільненської та Інгульської сільських рад, РДА, в соціальних мережах.

Нагадуємо, що  відповідно до вимог ст.443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Баштанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я. Відповідно до даних МОЗ самим ефективним захистом від штамів COVID-19 є вакцинація.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинам!

 

 

Головний спеціаліст

Баштанського управління

ГУ Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

Наталя Хомич


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора