Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ В ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ, БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ ТА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ УСИНОВИТИ ДИТИНУ.

Дата: 01.12.2021 16:28
Кількість переглядів: 808

Фото без опису

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ В ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ, БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ ТА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ УСИНОВИТИ ДИТИНУ.

Служба у справах дітей Інгульської сільської ради повідомляє, що з метою сприяння розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, Миколаївський обласний центр соціальних служб планує розпочати навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі.

 

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів розпочнеться з 15 грудня 2021 року , а для громадян України, які бажають усиновити дитину – з 21 грудня 2021 року.

 

Документи на навчання приймаються службою у справах дітей Інгульської сільської ради до 8 грудня 2021 року за адресою: вул. Травнева, 41 с.Інгулка

Перелік необхідних документів:

- заява (від подружжя приймається спільна заява, підписана обома подружжями);

- довідка про доходи за останні шість місяців або копія декларації про доходи, засвідчена в установленому порядку;

- документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;

- копія свідоцтва про шлюб (для осіб, які перебувають у шлюбі);

- копія паспорта;

- висновок про стан здоров’я заявника, складений за формою згідно з додатком 5;

- довідка від нарколога та психіатра для осіб, які проживають разом із заявниками;

- довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видану територіальним центром з надання сервісних послуг МВС за місцем проживання заявника;

- письмова згода всіх повнолітніх членів сім’ї, що проживають разом з особою, яка бажає взяти дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, під опіку, піклування, утворити прийомну сім’ю або на власній житловій площі – дитячий будинок сімейного типу, засвідчену нотаріально або написану власноручно в присутності посадової особи, яка здійснює прийом документів, про що робиться позначка на заяві із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, підпису посадової особи та дати.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! В зв'язку з карантином, група формується не більше 10 осіб та на кожне заняття будуть допущені кандидати, які мають при собі один з наступних документів:

 - документ що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19(зелені сертифікати);

- висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 (за формою №028-1/о).

У разі відсутності документів, кандидату необхідно бути готовим надати на кожне заняття негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора