Оголошення про конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Дата: 01.12.2021 16:17

Оголошення про конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Інгульська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення експертної грошової оцінки   земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення під об’єктом нерухомого майна, а саме:

Назва об’єкта  оцінки

Адреса об’єкта оцінки

Мета оцінки

1

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 4820681200:06:035:0004) площею

0.0968 га.

вул. Травнева, 50 а в с. Інгулка Баштанського району Миколаївської області

Визначення ринкової вартості земельної ділянки

Умови конкурсу:

Претендентам конкурсу необхідно подати до сільської ради заяву на участь у конкурсі, затвердженого зразка.

До заяви претендент конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженою особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатанному конверті та має містити:

- копію установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення оцінки майна);

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

• маркування: «Конкурсна документація»;
  • повне найменування і місце знаходження замовника;
  • назва об’єкта оцінки;
  • повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

• маркування: «На конкурс»;

Строк виконання робіт – 15 календарних днів.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – 16:00 години за київським часом 14.12.2021 року.

Конкурс відбудеться об 10:00 годині за київським часом 16.12.2021 року за адресою: с.Інгулка, вул. Травнева, 41. Телефон для довідок – (05158) 9-72-41