ОГОЛОШЕННО КОНКУРС "ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА"

Дата: 22.11.2021 10:28

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

до розпорядження голови

від 17 листопада 2021 року

про дитячий конкурс «Ялинкова прикраса»

на території Інгульської сільської ради

1.Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу «Ялинкова прикраса» (далі – Конкурс) є відділ культури Інгульської сільської ради.

Положення про конкурс «Ялинкова прикраса» (далі – Положення) розповсюджується через відділ культури Інгульської сільської ради , засоби масової інформації, інтернет мережі.

Об’єктом конкурсу – є новорічно-різдвяна іграшка для ялинки, яка буде розташована на новорічних ялинках у Будинках культури сіл громади, як результат творчої діяльності дітей та учнівської молоді.

1. Мета конкурсу

Конкурс проводиться з метою популяризації серед дітей, учнівської молоді традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді; з нагоди святкування Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

1. Учасники конкурсу

Конкурс проводиться серед усіх бажаючих, які згодні з умовами конкурсу. Можливість прийняти участь у конкурсі має кожна дитина, яка проживає та навчається на території Інгульської ТГ віком від 6 до 17 років.

Учасників розподіляють за наступними віковими категоріями:

• від 6 до 9 років;
  • від 10 до 13 років;
  • від 14 до 17 років (включно).

1. Вимоги до конкурсних робіт

Від одного учасника – одна робота. Роботи виконуються дітьми без втручання дорослих.

Усі ялинкові прикраси повинні бути виготовлені власноруч та наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, створені у традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу та мають стосуватися теми конкурсу.

У конкурсі не беруть участь готові фабричні ялинкові прикраси та композиції.

Не використовувати у виготовленні виробів жерсть, голки, шпильки, бите скло та інші колючі, ріжучі предмети.

Ялинкові прикраси можуть бути плоскими або об'ємними, двосторонніми (із зворотного боку має визначатися образ).

Розмір ялинкової прикраси має бути 15-20 см у висоту. Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є петелька  для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 10 см. Кріплення повинно витримати вагу ялинкової прикраси. Конструкція виробу повинна бути полегшеною.

До кожної конкурсної роботи необхідно додати етикетку з даними учасника.

Роботи надаються до  Будинків культури вашої місцевості.

Етикетка

«Ялинкова прикраса»

Назва роботи:

Автор:

(П.І.Б.)

Вік:

Назва навчального закладу:

Контактний номер телефону:

1. Критерії оцінювання авторських робіт

Роботи оцінюються за такими критеріями:

• відповідність тематиці конкурсу;
  • оригінальність художнього дизайну;
  • індивідуальність творчих прийомів;
  • естетичність роботи;
  • композиційна досконалість роботи;
  • якість оформлення.

6.Визначення та нагородження переможців.

• Оцінювання здійснюється членами журі конкурсу по кожній роботі за єдиними критеріями. Роботи учасників конкурсу оцінюються за шестибальною системою. По кожній роботі вираховується середній бал. Переможцями визнаються учасники, роботи яких оцінено вищим середнім балом. Журі конкурсу визначає по одній кращій роботі в кожній віковій групі конкурсу. Переможці конкурсу отримають пам'ятні подарунки.
  • Рішення журі конкурсу остаточне і оскарженню не підлягає.
  • Про підсумки конкурсу та авторів кращих малюнків можна буде дізнатися на офіційному сайті Інгульської сільської ради, у групі Інгульської територіальної громади Facebook.

7.Терміни проведення конкурсу та визначення переможців

Роботи на конкурс подаються до Будинків культури вашого старостинського округу з 22 листопада до 13 грудня 2021 року. Журі конкурсу 14 грудня 2021 року визначає переможців конкурсу та 15 грудня 2021 оприлюднює результати конкурсу.

8.Подальше використання конкурсних робіт.

Надіслані на конкурс роботи авторам не повертаються. Своєю участю в конкурсі учасник підтверджує згоду на можливість подальшого використання конкурсної роботи у виставці кращих робіт у закладах культури чи освіти і т.д..
Також кращі роботи учасників будуть опубліковані на сайті Інгульської сільської ради, в Інтернет-мережі, зокрема на сторінках в соціальних мережах.

Всі роботи учасників будуть розміщені на ялинках в Будинках культури ваших округів.