З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 08:10

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, і не випадково на цей час припадає професійне свято працівників сільського господарства.

Праця аграрія — важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

Шановні працівники сільського господарства Інгульської громади! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Саме Ви справжні господарі землі! Бажаємо Вам щедрих врожаїв та щедрих подарунків долі, миру, благополуччя та достатку в кожній родині! Хай Вас обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання! Бажаємо всім Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя та наснаги!