Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн) до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

Дата: 12.11.2021 14:01

Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн)

до Дня працівників сільського господарства

«Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

Дата: 18 листопада 2021 року

Час: 09:30 – 12:00

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад.

Учасники: Представники законодавчої та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, фермери.

Формат: Заходом передбачається зв’язок за допомогою онлайн платформи Zoom  між студією у м. Києві та Zoom-точками в приміщеннях територіальних громад для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, експертів з фермерами. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на  YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0.

Програма Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн):

09:30 - 10:00

Реєстрація, вітальна кава

10:00 - 10:30

Вітальне слово

Модератор, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів - Іван Леонідович СЛОБОДЯНИК

Перший заступник Голови Верховної Ради України - Олександр Сергійович КОРНІЄНКО

Міністр аграрної політики та продовольства України - Роман Миколайович ЛЕЩЕНКО

Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики - Мар'ян Богданович ЗАБЛОЦЬКИЙ

Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування - Віталій Юрійович БЕЗГІН

Голова Всеукраїнської асоціації громад - Володимир Володимирович КУЧМА

Керівник напряму земельної реформи Програми USAID «АГРО» - Сергій Миколайович КУБАХ

Виконавчий директор Всеукраїнського Об’єднання Старост - Станіслав Максимович АВГУСТ

Радник міністра Міністерства внутрішніх справ України - Антон Юрійович ГЕРАЩЕНКО

10:30 - 12:00

Актуальні напрями державної підтримки

10:30 - 11:00

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України - Тарас Миколайович ВИСОЦЬКИЙ

11:00 - 12:00

Запитання-відповіді

Для участі у форумі в приміщенні територіальної громади необхідно зареєструватися на сайті www.farmers.org.ua до 20:00 години 15 листопада 2021 року.

Після реєстрації відповідальний в територіальній громаді за агросектор запросить Вас на Форум.