Оголошення про конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Дата: 09.11.2021 11:23

Оголошення про конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Інгульська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки  майна комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду на аукціоні, а саме:

Назваоб’єкта  оцінки

Адреса об’єкта оцінки

Мета оцінки

1

Частина приміщення Адміністративної будівлі сільської ради (оцінювана площа 59,4 м. кв.)

вул. Травнева, 41 в      с. Інгулка Баштанського району Миколаївської області

2

Частина приміщення Лікарняна амбулаторії (оцінювана площа 18,4 м. кв.)

3

Частина приміщення лікарняної  амбулаторії загальної практики сімейної медицини (оцінювана площа 41,8 м. кв.)

4

Частина приміщення лікарняної  амбулаторії загальної практики сімейної медицини (оцінювана площа 97,7 м. кв.)

5

Частина приміщення Лікарняна амбулаторії (оцінювана площа 11,3 м. кв.)

вул. Ювілейна, 18 в  с-щі Лоцкине Баштанського району Миколаївської області

6

Частина нежитлового приміщення двоповерхового адміністративного приміщення(оцінювана площа 46,2 м. кв.)

вул. Поштова, 1 в     с-щі Лоцкине Баштанського району Миколаївської області

7

Частина нежитлового приміщення "Лікарняна амбулаторії" (оціночна площа  84,4 м.кв.)

8

Частина нежитлового приміщення «Лікарняна Амбулаторія»(оцінювана площа 37,5м. кв.)

вул. Ювілейна, 18 в    с-щі Лоцкине Баштанського району Миколаївської області

9

Частина нежитлового приміщення "Лікарняна амбулаторії" (оціночна площа  14,5м2)

вул. Садова, 23 в        с. Інгулка Баштанського району Миколаївської області

10

Частина нежитлового приміщення «Лікарняна Амбулаторія»(оцінювана площа 236,6м. кв.)

11

Частина нежитлового приміщення "Лікарняна амбулаторії" (оціночна площа  279,74м2)

12

Частина нежитлового приміщення «Лікарняна Амбулаторія»(оцінювана площа 56,7м. кв.)

Умови конкурсу:

Претендентам конкурсу необхідно подати до сільської ради заяву на участь у конкурсі, затвердженого зразка.

До заяви претендент конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатанному конверті та має містити:

• копію установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення оцінки майна);
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

• маркування: «Конкурсна документація»;
  • повне найменування і місцезнаходження замовника;
  • назва об’єкта оцінки;
  • повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт (окремо по кожному об’єкту оцінки).

На конверті має бути зазначено:

• маркування: «На конкурс»;

Строк виконання робіт – 20 календарних днів.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – до16:00 години (за київським часом) 22 листопада 2021 року.

Конкурс відбудеться об 10:00 годині (за київським часом) 24 листопада 2021 року за адресою: с.Інгулка, вул.Травнева, 41.

Телефон для довідок – (05158) 9-72-41