Тренінг для малих та середніх агровиробників нашої області

Дата: 25.10.2021 10:06

Враховуючи надзвичайну актуальність у отриманні додаткових знань та навичок щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері, Всеукраїнська асоціація громад пропонує малим та середнім агровиробникам  ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству запрошуємо малих та середніх агровиробників доєднатися до онлайн-тренінгу.

Під час тренінгу будуть опрацьовані:

- актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

- актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

- систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

- можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

On-line тренінг буде проведений з використанням платформи Zoom 26 жовтня 2021 року о 14.00 год. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням:  https://forms.gle/wGK9FSgiCLF6QvC49

Посилання на приєднання до on-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси, вказані при реєстрації.

З питань проведення онлайн-тренінгу звертайтесь до Анастасії Куриленко,

тел.: 093 014 64 62.