Увага, Інгульська сільська рада повідомляє!

Дата: 01.10.2021 15:00

Фото без описуУвага, Інгульська сільська рада повідомляє!

Керуючись абзацом 3 пункту 4 "Правила охорони електричних мереж ", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209 підприємства, установи, організації та громадяни, яким надано  у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки,  де знаходяться  об'єкти  електричних  мереж,  зобов'язані  вживати  належних заходів до збереження зазначених об'єктів.

Відповідно до додатку до Типових правил благоустрою території населеного пункту (пункт 1 розділу VIІ), затвердженого Наказом міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017  № 310 суб’єкти господарювання, на яких покладається утримання прилеглої території є власники або користувачі земельних ділянок, до прилеглої території відносять: двори, тротуари, майданчики, покриття проїжджої частини вулиці, інші території земельних ділянок (прибудинкова територія), що надані у власність або користування юридичним або фізичним особам, межі утримання прилеглої території підприємства, установи, організації (не менше) 20 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

На підставі вищевикладеного, з метою  збереження об'єктів ліній електромережі, попередження аварійної ситуації та зниження ризику загрози життя мешканців громади, Інгульська сільська рада просить терміново вжити заходи, щодо ліквідації дерев на прибудинковій території (територіях підприємств) в охороній зоні ліній електропередач.