З Днем Конституції України! З 25-ою річницею!

Дата: 28.06.2021 08:00

Шановні українці!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного закону України, яке відбулося 28 червня 1996 року, є важливою подією для кожного з нас. Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зичимо  Вам  міцного здоров’я  і щастя, добра  і достатку,  сили і  наснаги,  успіху, бадьорості духу та впевненості у власних силах. І нехай ця впевненність окриляє Вас на нові звершення, на щедрі починання, в ім’я  світлого  майбутнього нашої  держави.

Зі святом !