До УВАГИ керівників сільгосппідприємств та голів фермерських господарств

Дата: 20.05.2021 10:42

27 травня 2021 року о 10:00 на базі навчально-науково-практичного центру  Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с.Сеньчене Миколаївського району Миколаївської області ( 107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Стратегія аграрної освіти , науки, виробництва: глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату» відбудеться Міжнародний День поля.

В ході проведення заходу буде презентовано:

-нові сорти зернових культур усіх вітчизняних і провідних міжнародних селекційних центрів (Німеччина, Сербія, Чехія та ін.);

-сучасна сільськогосподарська техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва – LOZOVA? MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW HOLLAND, CLAAS, CASE, JCB, KUHN, VADERSTAD та ін..;

- інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур на зрошенні;

-сучасні технології вирощування зернових культур.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном:

(0512)37-78-35 Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.