Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про оренду майна комунальної власності Інгульської сільської ради»

Дата: 12.05.2021 09:48

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

«Про оренду майна комунальної власності Інгульської сільської ради»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року№1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Інгульська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про оренду майна комунальної власності Інгульської сільської ради»

Розробники проєкту – відділ загальної та організаційної роботи виконавчого комітету Інгульської сільської ради.

Мета проєкту – забезпечення підвищення ефективності використання майна комунальної власності Інгульської сільської ради, вдосконалення правового регулювання орендних відносин.

Строк приймання пропозицій і зауважень до проєкту регуляторного акту «Про оренду майна комунальної власності Інгульської сільської ради» становить 1 місяць з дня оприлюднення регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 56170 Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Інгулка,                     вул. Травнева 41;

• електронною поштою за адресою: 04376498@i.ua.

З проєктом рішення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Інгульської сільської ради (https://ingulska-gromada.gov.ua/) в розділі «Регуляторні акти».