Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Питання на конкурс на заміщення вакантних посад державний реєстратор

Дата: 14.04.2021 16:40
Кількість переглядів: 1028

Питання на конкурс  на заміщення вакантних посад

державний реєстратор

1.  Сфера застосування Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

2.  Засади державної реєстрації прав (ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

3.  Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації (ст.4  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

4.  Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав (ст. 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

5.  Система органів та суб’єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав (ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

6.  Державний реєстратор (ст. 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

7.  Прийняття рішення державним реєстратором (ст. 11 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

8.   Державний реєстр прав (ст. 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

9.   Структура Державного реєстру прав (ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

10.  Відкриття та закриття розділів Державного реєстру прав у разі поділу, виділу частки, об’єднання, знищення об’єкта нерухомого майна (ст. 14 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

11.  Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна (ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

12 . База даних заяв (ст. 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

13.  Реєстраційна справа ( ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

14.  Проведення державної реєстрації прав (ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

15.   Строк державної реєстрації прав (ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

16. Подання документів за заявами у сфері державної реєстрації прав (ст. 20 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

17. Отримання документів за результатами розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав (ст. 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

18. Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав ( ст. 22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

19.  Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав (ст. 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

20.  Відмова в державній реєстрації прав (ст. 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

21.  Зупинення державної реєстрації прав (ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

22.  Внесення записів до Державного реєстру прав, змін до них та їх скасування (ст. 26 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

23. Підстави для державної реєстрації прав (ст. 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

24.  Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної, комунальної власності (ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

25.  Особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року (ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

26.  Особливості державної реєстрації права оренди на нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки (ст. 30 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

27.  Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках та збудовані до 5 серпня 1992 року (ст. 31 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

28.  Надання інформації з Державного реєстру прав (ст. 32 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

29.  Плата за проведення державної реєстрації прав, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав (ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

30. Відповідальність у сфері державної реєстрації прав (ст. 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора