A A A K K K
для людей із порушенням зору
Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область

Відзначення Дня охорони праці в Україні

Дата: 12.04.2021 10:06
Кількість переглядів: 1314

Оголошення

Управління Держпраці у Миколаївській області запрошує роботодавців та економічне активне населення Миколаївщини відзначити День охорони праці разом!                                         

           

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цей день встановлено з метою  привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві.

Щороку Міжнародна організація праці акцентує увагу суспільства на різних викликах, які стоять у сфері охорони праці. У 2021 році заходи здійснюватимуться під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ  БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ».

Тож, запрошуємо всіх проявити активність і взяти участь в обговорені у трудових колективах проблемних питань щодо реалізації заходів, направлених на збереження життя та здоров’я працівників під час трудової діяльності, зміцнення систем охорони праці.

На шляху до створення гідних та безпечних умов праці необхідно зосередитися на визначенні найкращих практик, які дозволяють:

  • вести господарську діяльність в умовах обмежень, встановлених за різних причин;
  • забезпечити дотримання трудових прав працівників, у тому числі на безпечні умови праці;
  • запобігти новим потенційним ризикам, що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема психосоціального ризику та ризику насильства. Зазначені ризики  можуть впливати на працівника при встановленні дистанційної, надомної форм організації праці.

Своєю чергою Управління Держпраці у Миколаївській області заявляє про  готовність надавати  допомогу щодо розв’язання актуальних питань у сферах праці та охорони праці, а також сприяти формуванню середовища, що дозволить підвищити обізнаність роботодавців щодо впровадження прогресивних практик у сфері охорони праці та інвестування коштів в них.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора