Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 29.03.2021 09:32
Кількість переглядів: 776

Фото без опису

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ДІЄ!!!

НАГОЛОШУЄМО

Відсоткові ставки за залученими кредитами здешевлюються!

Суб’єкти господарювання, які залучили кредитні кошти в банках для покриття виробничих витрат та придбання основних засобів, мають право на їх здешевлення. Звертайтеся до банківських установ та отримуйте компенсацію! На фінансування програми передбачається 1,2 млрд. грн коштів державного бюджету. 

Компенсується 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів.

Здешевлюються відсотки, нараховані та сплачені у листопаді-грудні 2020 року та в січні – жовтні поточного року.

 

Діє програма здешевлення вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки! 

На ці цілі з державного бюджету виділено 1 млрд. грн.

Увага! Здешевлюється вартість техніки, яка придбана суб’єктами господарювання з 1 грудня 2020 року у розмірі 25 % її вартості. Придбавайте сільськогосподарську техніку та подавайте документи до банківських установ для її здешевлення!

 

До уваги суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства! 

На підтримку галузі державою виділено 0,45 млрд. грн. Частково відшкодовуються витрати, понесені у період з 1 жовтня попереднього року по    30 вересня поточного року, у розмірі:  до 80% вартості (без ПДВ) - придбання садивного матеріалу плодово-ягідних

культур, винограду та хмелю; до 50 % витрат, понесених на проведення робіт та придбання матеріалів для

спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення;  нового будівництва та реконструкції холодильників, цехів первинної переробки

винограду, плодів та ягід власного виробництва, об’єктів із заморожування плодовоягідної продукції; придбання ліній товарної обробки плодів та ягід, автоматизованих ліній з висушування плодів, ягід та хмелю власного виробництва, ліній з переробки плодів, ягід та технічних сортів винограду власного виробництва на соки, пюре, виноматеріали після завершення пусконалагоджувальних робіт.

до 30 % вартості закупленої техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні) для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві згідно із затвердженим Мінекономіки переліком такої техніки, механізмів та обладнання.

Важливо! Суб’єкти господарювання можуть отримати компенсацію витрат, понесених у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства, за період з      2019 по 2020 роки за вказаними вище розмірами та напрямами. 

Суб’єкти господарювання, які вже отримували таку компенсацію протягом 2019-2020 років, мають право подати документи до відповідної комісії на отримання доплати до розмірів, визначених діючою постановою.

Про терміни подання документів до обласної комісії буде поінформовано додатково!

За більш детальною інформацією звертайтеся до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефоном: 

(0512) 37 74 02, 37 78 35.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора