A A A K K K
для людей із порушенням зору
Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область

Е-декларування-2021

Дата: 06.03.2021 10:08
Кількість переглядів: 118

???? ???????????° ???µ???????°?????? ???° ???????°?????????? ???????± ???????°?????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????: ????  ?????µ?±?° ?·???°???? ???µ???µ?? ?·?????»?????µ???????? | ?????????????????? ???°???? ?§?µ?????°?????????? ???±?»?°???????? ???°????.  ????????????, ??????????, ?°??????????, ?????????????°?????? ?????? ???°???? ???° ???µ???????°??????

До відома депутатів про декларації

      Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Інгульської сільської ради!
Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Вам необхідно до 01 квітня 2021 року (останній день подання декларації 31.03.2021) подати електронну декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік до єдиного державного реєстру декларацій. Декларація заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Роз’яснення щодо заповнення електронної декларації Ви можете знайти на офіційному веб-сайті НАЗК – https://nazk.gov.ua.

      Для подання декларації суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису. Ст.45 Закону України «Про запобігання корупції»  зобов’язано осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подати декларацію до 1 квітня шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Також нагадуємо, що передбачено відповідальність за невчасне подання обо неподання декларації, а саме:
 

  • Ст. 172-6 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення —Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, —тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані –тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, —тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.
  • Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, —тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Ст. 366-1   Кримінального кодексу України–Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації –караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
    Пам’ятайте, Ви маєте право подати виправлену декларацію упродовж 7 календарних днів, починаючи з наступного дня за днем подачі первинної декларації, але не більше трьох разів. Після цього терміну виправлення можливе лише з дозволу НАЗК і може також передбачати притягнення до відповідальності.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь