Вітання з Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2021 11:21

Шановні бійці добровольчих батальйонів!
Вітаю вас з Днем українського добровольця!

Зі святом, яке встановлене Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Шановні воїни!

Вас називають справжніми українцями, бо ви першими стали на захист своєї країни. Ви – герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, який ви захищаєте з березня 2014 року.

Тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини вийшли на майдани, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього керівництва країни.

Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Бажаю родинного щастя та злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.

сільський голова Інгульської сільської ради

Алла МИРОНОВА