Привітання до Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 08:48

20 лютого Україна вкотре згадуватиме трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.
Нинішнє покоління українців наочно продемонструвало активність та небайдужість до подальшої долі своєї країни. За підтримки патріотично налаштованих жителів України вистояв Майдан і відбулась Революція Гідності. А Герої Небесної Сотні – взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.
Відтак вклоняюсь низько до землі героям сьогодення –

Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України.

Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну. Просимо згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.
Щиро бажаємо всім нам не зрадити їхній подвиг. Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну, своїми справами наближаймо мир та добробут на рідній землі!
Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!

Сільський голова Інгульської сільської ради

Алла МИРОНОВА