З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Дата: 15.02.2021 11:55

Шановні учасники бойових дій , воїни –інтернаціоналісти!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, дозвольте висловити слова пошани усім воїнам локальних війн.

Ця війна загартувала ціле покоління громадян нашої держави, навчивши понад усе цінувати життя, людяність і справедливість.

Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Тож , в цей знаменний день від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Інгульської сільської ради бажаю усім, хто  пройшов нелегкий бойовий шлях, здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.

Із повагою

сільський голова  Інгульської сільської ради                                          Алла МИРОНОВА