Правила купання на Водохреща

Дата: 04.01.2024 11:39

Напередодні Водохреща ще раз нагадуємо правила безпечного занурення

За дві доби, 6 січня, українці відзначатимуть Водохреща. Обрядом цього свята є водохресні купання. Але занурення у холодну воду має відбуватись за правилами безпеки, інакше може статись біда. Ще раз нагадаємо вірянам, що місця для купання визначені органами влади та місцевого самоврятування лише в окремих громадах області.

Також, пам'ятайте про мінну небезпеку водних об'єктів. Попри обстеження та розмінування водойм, яке проводили водолазні розрахунки ДСНС протягом року, підводна течія могла перенести вибухонебезпечні предмети з однієї ділянки на іншу. А з урахуванням того, що ворог продовжує обстріли населених пунктів області, у воду могли потрапити й нові боєприпаси.

Для забезпечення безпеки в період купання (у визначених місцях) від ДСНС на чергування заступатимуть 35 рятувальників та 8 одиниць техніки.