Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді

Дата: 15.09.2023 11:27

14 вересня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Інгульській сільській раді, яке очолила голова Алла Миронова.

З метою забезпечення захисту прав та інтересів малолітніх, членами комісії було розглянуто питання щодо неналежного виконання батьківських обов'язків.

Дане питання було попередньо опрацьоване фахівцями відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини щодо порушеного питання.

По завершенню засідання було прийняте відповідне рішення, згідно чинного законодавства та з метою захисту прав й інтересів дітей.