Відбулося чергове засідання ХХVІІ сесії восьмого скликання

Дата: 15.06.2023 08:27

14 ЧЕРВНЯ 2023 року відбулося чергове засідання ХХVІІ сесії восьмого скликання під головуванням голови Інгульської сільської ради Алли МИРОНОВОЇ.

Перш ніж розпочати розгляд питань згідно порядку денного, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

У роботі сесії взяли участь 12 депутатів із 19 та старости. Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 9 питань. Усі питання порядку денного сесії були попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних профільних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

- Про перепрофілювання (зміна типу та зміни назв закладів освіти Інгульської сільської ради)

- Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Інгульської сільської ради

- Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Інгульської сільської ради

- Про укладання додаткових угод щодо внесення змін до договору оренди

- Про внесення змін до бюджету Інгульської сільської територіальної громади на 2023 рік