Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У селі Інгулка на Алеї Слави відкрито світлини загиблих Захисників України

Дата: 11.06.2026 16:04
Кількість переглядів: 86

Фото без опису

11 червня 2026 року в селі Інгулка відбувся пам’ятний захід з нагоди відкриття на Алеї Слави світлин загиблих військовослужбовців — Павла ЄРМАКОВА та Артема ГОБЕРЛАСА, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Під звуки державного гімну та в скорботній хвилині мовчання громада схилила голови в шані перед тими, хто більше ніколи не повернеться додому

До заходу долучилися рідні та близькі загиблих Героїв земляків, військовослужбовці, представники сільської ради, молодь, громадськість.

До присутніх звернулася голова Інгульської сільської ради Алла МИРОНОВА, яка наголосила на важливості збереження пам’яті про кожного Захисника, що став на оборону держави та віддав найдорожче — власне життя за мирне майбутнє українського народу.

Військовий капелан протоієрей Віктор КОЛІЩАК освятив світлини полеглих воїнів та звершив заупокійну молитву, вшановуючи пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну

Завершився пам’ятний захід покладанням квітів до світлин полеглих воїнів. Присутні схилили голови у скорботі та подяці перед подвигом земляків, які віддали свої життя за свободу і незалежність України.

 

Вічна пам’ять і слава Героям !

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт