Інгульська сільська рада
Баштанський район Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулось засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам Інгульської територіальної громади

Дата: 23.02.2022 14:02
Кількість переглядів: 1105

Фото без опису

    Відповідно до рішення виконавчого комітету Інгульської сільської ради від 31 серпня 2021 року № 3, створено комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам Інгульської територіальної громади, з метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту майнових прав сільської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди та недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат місцевого бюджету.

   До складу комісії увійшли: представник Баштанського відділу ГУ Держгеокадастру у  Миколаївської області Олександр Царенко, старости, керівники структурних підрозділів сільської ради.

    22 лютого 2022 року , під головуванням Ніно Кузьменко, відбулось засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам Інгульської громади, де було розглянуто два питання щодо нарахування збитків завданих окремими суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території громади.

    Акти, розглянуті комісією з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам Інгульськорї громади, будуть винесені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету сільської ради.

     Зазначимо, що Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора