АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Дата: 27.04.2021 09:36

АНАЛІЗ регуляторного впливу проєкту рішення Інгульської сільської ради Баштанського району Миколаївської області «Про встановлення місцевих податків і зборів (транспортного податку, єдиного податку)»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Інгульської сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Інгульської сільської ради»

АНАЛІЗ регуляторного впливу проєкту рішення Інгульської сільської ради Баштанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земелоьної ділянки»

АНАЛІЗ регуляторного впливу проєкту рішення Інгульської сільської ради Баштанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»